bílé lesklé dlaždice do koupelny od distributora Keramika Soukup

Tyto dlaždice do koupelny pozvednou klasiku na dokonalé domácí lázně!

Vždycky jste snili o vlastních domácích lázních? Jistě nejste jediní. Relaxace je v dnešní době plné stresu tolik potřebná. Co kdybyste se rozhodli si svůj sen konečně splnit? Jak by váš dokonalý wellness vypadal? Dnes pro vás máme několik tipů, jaké dlaždice do koupelny použít, aby vznikla ta správná relax atmosféra. 

Antická krása 

Pokud si lázně představujete jako ty starodávné, oplývající sloupy, se stupínkem a obrovskou vanou… Ideální je volit obklady a dlažbu v krémových, béžových a hnědých odstínech. Vhodná může být lehká povrchová struktura, imitace kamene nebo třeba jednobarevná matná mozaika. Perfektním doplňkem mohou být baterie ve vintage stylu, a to buď v barvě matného chromu nebo naopak v odstínech bronzu. Doplňky dolaďte též v krémové, bílé nebo odstínech kávy. 

Okázalá krása

Toužíte po něčem extra? Pokud si přejete, aby vám při každé návštěvě znovu a znovu spadla brada… volte imitaci mramoru. I když je to jedna velká nádhera, i v tomto stylu lze najít klasiku. Za tu aktuálně pokládejme bílý základ s hnědou, černou nebo zlatavou žílou. Ale co takový černý, s bronzovou žilkou. Nebo tmavě modrý s bílou. Tyrkysový s hnědou a modrou. Nebo tmavě zelený se zlatou. Ach. Šedý se žlutou a zlatou. No, na výběr je toho tolik. K mramoru vybírejte baterie samozřejmě podle toho, v jakých barvách bude. 

Přímořská krása

Chcete se v koupelně cítit jako na dovolené? V tom případě jsou barvy dané. Paleta modré, světle modré a bílé v kombinaci s mozaikou budou to pravé. Přidejte doplňky z mořské trávy a přírodního nebo patinovaného dřeva. K modré, jako studené barvě budou nejlepší baterie v klasickém chromovém odstínu.   

Vysněná krása 

Pokud ani jeden ze zmíněných variant není ten váš, o kterém si sníte… úplně tou nejlepší volbou bude vydat se za inspirací. Třeba takové showroomy KERAMIKA SOUKUP a.s. mohou být tím pravým místem, kde narazíte na obklady a dlaždice do koupelny, které stvoří vaše dokonalé domácí lázně. Tak na co ještě čekáte? My volíme imitaci mramoru a jdeme na to.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest