dlažba na terasu v motivu dřeva

Boho design: Vyzkoušejte dlažby na terasu v dekoru dřeva

Láká vás Bohémský styl interiéru a vzhlédli jste se v Balijských terasách z exotického dřeva? Přeci jen žijeme v jiné části světa a také v jiném podnebí. Exotické dřevo není volně dostupné, tak jako v zemích, odkud přirozeně pochází. Můžeme si ale Bohémský styl uzpůsobit a takzvaně jej poevropštit. A ještě jej udělat o něco praktičtější. Pojďme se dnes podívat, jak kombinovat dlažby na terasu v dekoru dřeva s různými barvami a jaké výhody nám přinesou. 

Co si představit pod pojmem BOHO design

Už jste tohle slovo jistě slyšeli. Boho je zkratka pro Bohémský – styl. Za Bohéma se může považovat každý z nás, kdo nesouhlasí s politickými nebo sociálními názory dnešní doby. Nebo prostě a jednoduše nechce být otrokem pravidel. Jakýchkoliv. V tomto případě se ale bavíme o designu, takže jde o to, najít svůj styl. Jednoduše zkombinujte všechno, co se vám líbí, bez ohledu na to, jestli se to k sobě podle obecných pravidel hodí. 

Jak vytvořit vlastní BOHO styl

Často v bohémských interiérech i exteriérech kombinují materiály, jako je právě dřevo, nebo jeho dekory. Přírodní materiály, vzorované textilie, háčkované dekorace a keramika. Barvami nešetřete. Přidejte ještě lapač snů, na zahradní nábytek rozhoďte barevné polštáře se střapci, přidejte venkovní lampiony, květiny v ozdobných květináčích, skleněné či proutěné dekorace a bohémská terasa je na světě. Když přidáte sošku Buddhy a zajímavé koberečky, doženete váš venkovní relaxační prostor k dokonalosti. 

Podlaha je grunt!

Boho styl se tvoří snadno. Důležitější je vybrat kvalitní a trvanlivou pokládku terasy, kde se budou vaše společné relaxační chvilky odehrávat. Proč je nejlepší volit dlažby, na terasu či balkón si hned povíme. Když se odolnost proti všem vlivům počasí se snoubí s mrazuvzorností a protiskluzem, podlaha se stává velmi trvanlivou, ne-li přímo nesmrtelnou. A díky vzhledu v imitaci dřeva jako bonus vykouzlí krásnou domácí a hřejivou atmosféru. Tak co, jakou dlažbu pro svou terasu zvolíte vy? My máme totiž jasno!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky