vila s venkovní dlažbou od Keramika Soukup

Trendem roku 2023 se stává venkovní dlažba v imitaci kamene! 

Honíte se za trendy a každý rok pečlivě sledujete co frčí, abyste udrželi krok s dobou? Letos to bude snadné. Stále frčí přírodní vzory jako je dřevo a beton. Letos ale vůbec nejvíce vede venkovní dlažba v imitaci kamene. Pro jaké designové styly se dá použít? 

Provensálský styl

Milujete romantický styl části jižní Francie, zvané Provence? Vůbec se vám nedivíme! Malebné domečky s kamennými fasádami a barevnými okenicemi uchvátily snad každého, kdo se do těchto krajů kdy vydal. Pokud chcete i vy kolem svého domu vytvořit atmosféru jako v Provence, jasná volba je venkovní dlažba v imitaci kamene. Dekorů je celá řada. Pro tento francouzský styl se však hodí světlejší odstíny barev, jako je písková, béžová, světle šedá nebo bílá. 

Skandinávský styl

Jste zarytými milovníky minimalismu a jednoduchost je prostě vaše druhé jméno? To chápeme. V minimalismu je budoucnost a přesycený trh a nacpané byty i skříně postrádají logiku. Jak se říká, do hrobu si jej stejně nevezmeme. Pokud vás láká terasa ve Scandi stylu, perfektně se na podlahu hodí také dlažba v imitaci kamene. Tentokrát se nebojte zvolit tmavší barvy. Černá, tmavě šedá, světle šedá nebo odstíny tmavě modré či tmavě zelené hrají prim. Jen pozor až budete chodit naboso, tmavé barvy přitahují teplo. Radši si vezměte pantofle. 

Kde vybírat? 

Lákají vás další styly, jako třeba industriální, hygge nebo vintage? V každém z nich se bude dlažba v imitaci kamene perfektně vyjímat. Jak si ale vybrat z obrovské nabídky, která je k dispozici? Navštivte třeba showroom KERAMIKA SOUKUP a.s. Firma je už 30 let stálicí na Českém trhu a tak se nemusíte bát, že by vám neměl kdo poradit. Pobočky najdete v Plzni, Praze, Karlových Varech a Horažďovicích. Tak jak využijete letošních trendů vy a jaký styl si zvolíte?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky