rozleštění laku černého vozu

Rozleštění laku vrátí vozu původní krásu

Krásná zářivá barva a blyštivý povrch karoserie jsou poznávacím znamením opečovávaného automobilu a vizitkou každého řidiče. Nicméně i běžné používání vozidla má za následek, že původní blýskavý vzhled zešedne nebo zmatní. Na povrchu karoserie se zároveň podepisuje nevlídné počasí, časté mytí v myčce, a další okolní vlivy. Zašlý vzhled však není nevratný, při správně provedeném rozleštění laku získáte oslňující lesk zpět!

Vraťte vozu zářivou barvu a zrcadlový efekt

Ať se snažíte sebevíc, jezdíte i parkujete opatrně a nemanipulujete v blízkosti vozu ostrými předměty, drobným poškozením a rýhám na povrchu svého auta se prostě nevyhnete. Drobná poškození laku má na svědomí i automyčka, kde při častém používání dochází k nadměrnému tření kartáčů o povrch vozidla, což má za následek stále větší množství mikro škrábanců a následný zašlý efekt. Často se o poškození mohou postarat také neopatrní lidé, například při manipulaci s nákupním košíkem na parkovišti u obchodního domu. Jakkoliv je to k vzteku, řešení, které zřejmě výrazně překoná vaše očekávání, se skrývá v rozleštění laku.

Je možné zkusit rozleštit lak i doma?

Drobné povrchové škrábance můžete zkusit opravit svépomocí, v případě hlubších rýh nebo výrazného poškození laku je lepší povolat profesionály. Při neodborně provedeném rozleštění není vždy jisté, že dosáhnete požadovaného výsledku, v některých případech může dojít dokonce i k rozsáhlejšímu poškození. S pomocí zkušených pracovníků ušetříte nejen spoustu času, ale nespornou výhodou je také záruka precizně provedené práce na míru s ohledem na stav laku a vozidla. Nemusíte totiž pořizovat leštičku, kotouče ani prostředky určené k leštění, vše za vás obstarají zkušení detaileři s profesionálním vybavením!

Jaké jsou výhody profesionálního rozleštění laku?

Rozleštění dodá vozidlu dlouhodobou krásu a lesk, což zároveň podtrhuje eleganci a prestiž majitele. Předpokladem je profesionální rozleštění laku provedené s nejvyšší pečlivostí a precizností. Tato péče má spoustu výhod a přináší skvělé výsledky. Dojde k celkovému vylepšení vzhledu automobilu, povrch je lesklý a zářivý, a dalším benefitem je odstranění jemných i hrubších škrábanců a drobných vad na povrchu vozu. Metoda rozleštění je vždy volena individuálně, podle stavu povrchu a intenzity poškození.

Jak probíhá rozleštění laku v autosalonu?

Celý proces začíná důkladným vyčištěním povrchu vozidla a odstraněním veškerých nečistot. Poté přichází na řadu aplikace speciální lešticí pasty, kterou je třeba pečlivě vetřít do povrchu pomocí rotačního lešticího stroje. Pro dosažení nejlepšího efektu vyvíjí stroj mírný tlak a vysokou rychlost otáček. Nakonec je celý povrch vozidla ošetřen ochranným voskem, jehož úkolem je prodloužit životnost laku a vytvořit ochranou bariéru před UV zářením a dalšími nečistotami. Celý proces rozleštění vyžaduje zručnost a určité zkušenosti, proto je dobré vozidlo vždy svěřit profesionálním detailerům.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky